Oferta pracy

Specjalista ds. znakowania żywności

ARYZTA PolskaO firmie

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie etykiet polskojęzycznych, specyfikacji produktów

  • Tłumaczenie treści etykiet z języka polskiego na język angielski (lub odwrotnie) z jednoczesną weryfikacją poprawności

  • Współpraca z dostawcami w zakresie specyfikacji surowców, produktów i poprawności znakowania

  • Współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie jakości, specyfikacji produktów i ich znakowaniu

  • Audyty dostawców

  • Czynny udział w audytach wewnętrznych systemu jakości, audytach klientów oraz uprawnionych jednostek zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: zarządzanie i inżynieria produkcji, zarządzanie jakością, technologia żywności, biotechnologia lub pokrewne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • Znajomość przepisów prawa żywnościowego, systemów takich jak: HACCP, GMP, ISO, IFS, BRC i tym podobne

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętności współpracy w zespole

  • Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne