Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zobowiązań

eobuwie.plO firmie

  • Nowa 9, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

eobuwie.pl

Nowa 9

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rozrachunków dostawców krajowych i zagranicznych,

  • Księgowanie wyciągów bankowych oraz innych dokumentów księgowych,

  • Realizacja płatności krajowych i zagranicznych,

  • Potwierdzanie sald z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków,

  • Aktywne uczestnictwo w zamykaniu miesiąca.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie ekonomiczne / wyższe,

  • Znajomość Ustawy o rachunkowości,

  • Ogólnej wiedzy o księgowaniu (np. różnica między fakturą a fakturą zaliczkowa),

  • Dobra znajomość aplikacji MS Excel,

  • Doświadczenie w uzgadnianiu rozrachunków,

  • Samodzielność, sumienność, skrupulatność i dobra organizacja pracy,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Znajomość przepisów związanych z importem towarów będzie mile widziana,

  • Dodatkowym atutem będzie również znajomość programu finansowo-księgowego Streamsoft.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • przyjazna atmosfera

  • program poleceń dla pracowników

eobuwie.pl

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.

Przewiń do profilu firmy