Specjalista ds. Zwrotów i Reklamacji

InPost S.A. O firmie

  • Bronisze (pow. warszawski zachodni), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania:

  • Procesowanie zwrotów po stronie systemu informatycznego
  • Bieżące wyjaśnienia rozbieżności w zwrotach klientów
  • Weryfikacja monitoringu w zakresie braków i uszkodzeń produktów
  • Obsługa zadań zleconych przez Dział Reklamacji
  • Prowadzenie raportów i dokumentacji zdjęciowej dotyczącej zwrotów
  • Analiza zasadności roszczeń klientów
  • Prowadzenie statystyk dotyczących reklamacji

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Wysoka kultura osobista
  • Gotowość do pracy w systemie równoważnym lub zmianowym
  • Mile widziane co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość przepisów prawa w zakresie gwarancji, reklamacji, rękojmi

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w przyjaznej organizacji i z profesjonalnym zespołem
  • Możliwość rozwoju
  • Podwyższenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
  • Premię uzależnioną od efektów pracy
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy