Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. żywienia zwierząt

AGRIFIRM POLSKA Sp. z o.o.

  • Wysokie Mazowieckie

    Wysokie Mazowieckie, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów w łańcuchu biznesowym

  • Profesjonalne doradztwo klientom w oparciu o wiedzę żywieniową

  • Sprzedaż produktów dla bydła

  • Budowanie wizerunku firmy Agrifirm jako partnera biznesowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe rolnicze (zootechnika, agrobiznes)

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów dla bydła

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji partnerskich

  • Zdolność do pracy w sposób niezależny i samodzielny

  • Wysoka etyka zawodowa

  • Znajomość lub wysoka mobilizacja do nauki języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Przejrzysty system wynagrodzeń – podstawa + premia

  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon komórkowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Agrifirm Polska Sp. z o.o. działa w Polsce od 1997 roku i należy do Royal Agrifirm Group, holenderskiej grupy , która specjalizuje się w produkcji pasz dla zwierząt, nasion, nawozów i pestycydów. Oferujemy klientom również swoją wiedzę, innowacyjne rozwiązania oraz dostęp do najnowszych technologii. Royal Agrifirm Group zatrudnia około 3 000 pracowników w 10 krajach świata

Agrifirm dysponuje w Polsce czterema nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi w:

Szamotułach, Topoli Wielkiej, Płośnicy oraz Bedlnie Radzyńskim.

Przewiń do profilu firmy