Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. żywności / środowiska

JARS S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów z przypisanej bazy;

  • Przyjmowanie zleceń;

  • Fachowe doradztwo w zakresie świadczonych usług;

  • Przygotowywanie sprawozdań z badań;

  • Nadzór nad terminową realizacją zleceń Klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego - technologia żywności, ogrodnictwo, ochrona środowiska lub pokrewne;

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • Umiejętności pracy w grupie, dobrej organizacja czasu, samodzielności w podejmowaniu decyzji, umiejętności pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze badań żywności w zakresie pestycydów;

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rosnącej dynamicznie firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B;

  • Kompleksowy proces wdrożenia do organizacji;

  • Profesjonalne szkolenia podnoszące poziom kwalifikacji zawodowych;

  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy;

  • Pakiet benefitów (Multisport, Lux Med, ubezpieczenie grupowe);

  • Przejrzyste ścieżki kariery;

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole.