Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista DTP - Grafik

BOX-PRINT sp. z o.o.

  • Narwicka 2A, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Narwicka 2A

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie plików do druku offsetowego,

  • Weryfikacja, korekta i optymalizacja plików graficznych,

  • Nanoszenie zmian wg wymagań Klienta,

  • Sprawdzenie i weryfikacja plików pod kątem możliwości wykorzystania do druku offsetowego i cyfrowego,

  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy (dział handlowy, techniczny, produkcja).

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie i otwarta głowa,

  • Biegła znajomość pakietu Adobe CC (Illustrator, Photoshop, InDesign),

  • Współpraca z dostawcami narzędzi do produkcji (matryce do hotstampingu, tłoczniki, klisze do uszlachetnień druku i wykrojniki),

  • Mile widziane doświadczenie przy tworzeniu opakowań,

  • Doświadczenie w składzie i łamaniu tekstów, w projektowaniu do druku, procesach poligraficznych oraz w tworzeniu materiałów graficznych,

  • Dokładność, przywiązywanie wagi do szczegółów, dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole, otwartość, komunikatywność,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, radzenia sobie z problemami, samodzielność,

  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży poligraficznej.

To oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole świetnych ludzi,

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Atrakcyjne warunki finansowe,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Szkolenia.

O nas

Box-print drukarnia opakowań, na rynku do 2009 roku. W pełni wyposażona i przygotowana do druku opakowań w małym i średnim nakładzie.