Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Dynamics NAV/BC w obszarze finansowo-księgowym

getsix Services Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne oraz merytoryczne z zakresu obsługi oraz konfiguracji systemów księgowych używanych w grupie getsix®

  • Współpraca z działem IT w zakresie dokumentowania błędów oraz nowych funkcjonalności

  • Tworzenie instrukcji dla księgowych

  • Prowadzenie regularnych szkoleń z zakresu obsługi oraz konfiguracji systemów księgowych

  • Bieżące wsparcie techniczne dla użytkowników, we współpracy z działem IT

  • Gromadzenie zgłoszeń problemów oraz przekazywanie ich do działu IT

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, ekonomiczne lub techniczne (informatyczne, matematyczne)

  • doświadczenie w pracy w działach finansowo-księgowych lub przy wdrożeniach systemów klasy ERP

  • znajomość zagadnień biznesowych z zakresu finansów i księgowości oraz działania przedsiębiorstwa

  • gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji i nauki nowych narzędzi

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B1)

  • biegła znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • znajomość systemu Microsoft Dynamics NAV/BC lub innych systemów klasy ERP

getsix Services Sp. z o.o.

Masz doświadczenie w księgowości? Podatek VAT, Jednolity Plik Kontrolny, podatek dochodowy nie są Ci obce? Znudziło Ci się księgowanie i chętnie spróbowałabyś/spróbowałbyś czegoś nowego?

A może masz doświadczenie w pracy z systemem Dynamics NAV/BC? Wiesz, jak funkcjonuje przedsiębiorstwo, masz analityczny umysł, a testowanie/weryfikacja danych sprawia Ci przyjemność?

Dołącz do naszego zespołu jako specjalista Dynamics NAV w obszarze finansowo-księgowym.

Przewiń do profilu firmy