Oferta pracy

Specjalista działu BHP i ochrony środowiska

Klient Pracuj.plO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i nadzór warunków pracy, warunków środowiskowych, a także wykonywanie okresowych pomorów na stanowiskach pracy w zakładzie produkcyjnym

  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń okresowych mających na celu aktualizację i zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie BHP pracowników oraz osób kierujących innymi pracownikami

  • Kontrola i nadzór nad przestrzeganiem przepisów z zakresu ochrony środowiska w trakcie prowadzenia procesów produkcyjnych, w tym obliczanie wysokości Kosztów Gospodarowania Odpadami

  • Sporządzanie raportów dotyczących zagadnień z zakresu ochrony środowiska

  • Znajomość przepisów w zakresie ochrony środowiska, monitorowanie Rozporządzeń i Dyrektyw Unijnych oraz ich czynne zastosowanie

  • Rozliczanie kosztów i opłat związanych z korzystaniem ze środowiska oraz współpraca z organami administracji państwowej i samorządowej

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w obszarze ochrony środowiska

Nasze wymagania

  • Min. 5 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • Kierunkowe wykształcenie wyższe

  • Znajomość przepisów BHP i umiejętność wykorzystania wiedzy w praktyce

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zorientowanie na osiągnięcie celu

  • Dobra organizacja pracy oraz konsekwencja w działaniu

  • Umiejętność analitycznego myślenia, syntetyzowania informacji, formułowania wniosków będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie produkcyjnej

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę