Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista Działu Exportu

BIELENDA KOSMETYKI NATURALNE Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych na powierzonym rynku eksportowym,

  • Inicjowanie i nawiązywania nowych kontaktów handlowych,

  • Rozwijanie współpracy z obecnymi Klientami na rynkach zagranicznych,

  • Przygotowywanie, negocjowanie, podpisywanie i realizacja umów handlowych zgodnie z zatwierdzonym budżetem i polityką sprzedaży;

  • Analiza rynku i działań konkurencji oraz monitorowanie trendów na podległych rynkach,

  • Koordynowanie procesów związanych z eksportem produktów we współpracy z innymi działami firmy,

  • Przygotowywanie i uczestniczenie w targach międzynarodowych i spotkaniach branżowych,

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie biegłym - warunek konieczny.

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży na rynkach zagranicznych,

  • Wysokie kompetencje komunikacyjne z Klientem,

  • Wyróżniająca się umiejętność budowania długotrwałych relacji i wysokie kompetencje w zakresie negocjacji handlowych,

  • Umiejętność efektywnego budowania partnerskich relacji,

  • Nastawienie na kreowanie rozwiązań biznesowych,

  • Zdolność kreatywnego myślenia, analityczny umysł, komunikatywność,

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z ekonomią, zarządzaniem, marketingiem),

  • Podejście biznesowe, połączone z chęcią dalszego samorozwoju

Mile widziane

  • Mile widziany język rosyjski lub hiszpański,

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Możliwość pracy zdalnej ( po okresie adaptacji)

  • Elastyczny czas pracy

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Brak dress code’u

  • Kawa / herbata

  • Parking dla pracowników

  • Paczki świąteczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Jesteśmy jedną z największych i najszybciej rozwijających się polskich firm kosmetycznych. Grupa Bielenda Kosmetyki Naturalne łączy marki z niemal wszystkich segmentów pielęgnacji. Pod naszymi skrzydłami znajdują się takie marki jak: Bielenda, Bielenda Professional, Soraya, Dermika, BodyBoom oraz SheCosmetics.

Prowadzimy ekspansję na rynkach zagranicznych. Cały czas dynamicznie się rozwijamy, stawiając na kluczowe dla naszych pracowników wartości – takie jak praca zespołowa, wzajemny szacunek, przyjazna atmosfera i wysoka kultura organizacji, stabilność oraz tworzenie warunków pracy, które zapewniają indywidualny rozwój i satysfakcję każdego członka naszej firmy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

Przewiń do profilu firmy