Oferta pracy

Specjalista Działu Fakturowania, Rozliczeń

Nagel Polska Sp. z o.o.

  • Ryszarda Chomicza 26, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Ryszarda Chomicza 26

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • fakturowanie Klientów oraz wysyłka faktur do Klienta;

  • weryfikacja i opracowywanie faktur kosztowych pod względem merytorycznym;

  • prowadzenie rozliczeń międzyoddziałowych;

  • sporządzanie raportów w programie MS Excel;

  • rozliczanie kierowców z tras krajowych - weryfikacja dokumentów przewozowych;

  • przygotowywanie dokumentów do skanowania, wprowadzanie dokumentów do systemu, zatwierdzanie statusów;

  • współpraca z Klientami, Odbiorcami oraz Przewoźnikami w zakresie zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentacji przewozowej (windykacja oraz archiwizacja dokumentów).

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie kierunkowe w obszarze finansów, księgowości, rachunkowości oraz pokrewne);

  • podstawowa znajomość dokumentów księgowych i finansowych;

  • obsługa komputera, podstawowa znajomość Pakietu Biurowego MS Office (Excel, Outlook);

  • otwartość do pracy w systemie zmianowym, pracujemy rotacyjnie na dwie zamiany – zmiana poranna oraz popołudniowa;

  • systematyczność, skrupulatność oraz dobra organizacja pracy;

  • poczucie humoru - cenimy pozytywną atmosferę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w branży TSL.

To oferujemy

  • przejrzyste warunki pracy – umowy długoterminowe;

  • terminowe płatności, możliwość skrócenia terminu płatności do 8 dni – skonto

  • fakturowanie dwa razy w miesiącu;

  • bezgotówkowy zakup paliwa w oparciu o kartę flotową (rozległa sieć stacji benzynowych);

  • automatyczną regulację stawek w przypadku wzrostu cen paliw;

  • pełny zwrot opłat drogowych;

  • rzeczywiste kilometry;

  • wspieramy w odnowie taboru;

  • opieka doświadczonej kadry spedytorów oraz dedykowanych opiekunów kierowców;

  • benefity dla kierowców.

  • Benefity

  • program poleceń pracowniczych, (do 4000 zł)

  • wsparcie twojego hobby – grupy sportowe

  • wsparcie twojego hobby – karty sportowe

  • dostęp do bogatej biblioteki rozwojowej oraz branżowej

  • dofinansowanie do nauki języków obcych

  • dofinansowanie do twojego rozwoju – szkolenia, kursy

  • opiekę medyczną dla twojej rodziny i dla ciebie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • prezenty bożonarodzeniowe dla twoich dzieci

  • premie świąteczne z okazji Bożego Narodzenia

  • dodatkowe dni wolne uzależnione od stażu pracy

  • nagrody jubileuszowe uzależnione od stażu pracy

  • coś na przyszłość czyli pracownicze plany kapitałowe

Etapy rekrutacji
1

Kontakt z wybranymi kandydatami, zaproszenie na rozmowę.

2

Spotkanie w siedzibie naszej firmy, poznanie się.

3

Powrót z informacją zwrotną o przyjęciu do zespołu.

Dołącz do naszego zespołu!

Zajmujemy się magazynowaniem oraz transportem produktów spożywczych największych producentów w Europie.

W Polsce jesteśmy obecni od ponad 20 lat. Nasze Oddziały znajdują się w Komornikach k/Poznania, Kopytowie k/Warszawy, Gliwicach, Gdańsku, Wrocławiu i Lublinie.

Przewiń do profilu firmy