Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Działu HR

Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego TRANSKOL Sp. z o.o.O firmie

  • Długa 29
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego TRANSKOL Sp. z o.o.

Długa 29

Kielce

Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Transkol sp. z o.o. zajmujące się budownictwem dróg kolejowych poszukuje Specjalisty Działu HR

Miejsce pracy: siedziba spółki

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja kandydatów do pracy
  • współtworzenie i realizacja strategii biznesowej w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
  • przygotowywanie umów o pracę i wypowiedzeń oraz umów cywilno-prawnych
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników z ZUS
  • wydawanie świadectw pracy
  • zastępowanie specjalisty ds. płac w zakresie sporządzania list plac i rozliczania wynagrodzeń

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia w Dziale HR
  • znajomość prawa pracy
  • wiedza z zakresu ubezpieczeń społecznych
  • zdolność przekonywania i prowadzenia negocjacji
  • komunikatywność
  • samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów
  • umiejętność obsługi komputera
  • czynne prawo jazdy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie-umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • atrakcyjne  wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazną atmodferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne