Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista działu HR

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Salvisexpert prowadzi sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski.
    Fotowoltaika- to nie tylko nasza praca, to również nasza pasja, dlatego każdego dnia poszerzamy swoją wiedze o nowe rozwiązania tak aby dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

    W związku z rozbudową naszego zespołu
    i kolejnymi działaniami rozwojowymi, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania na stanowisku:

    • Udział w procesie rekrutacji pracowników
    • Wsparcie kadry kierowniczej w trakcie procesu zatrudnienia i wdrażania nowych pracowników
    • Realizacja zadań związanych z obszarami szkoleń, motywacji, optymalizacji efektywności, organizacji pracy zespołów, ścieżek rozwoju
    • Współpraca z instytucjami i kooperantami działającymi w obszarze rynku pracy
    • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy w sprawach związanych z obszarami odpowiedzialności dz. HR
    • Współudział w tworzeniu i wdrażaniu praktyk HR i polityki personalnej firmy
    • Raportowanie wskaźników i efektywności działań

    Wymagane kompetencje:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z obszarem ZZL, kadrami, psychologią, zarządzaniem)
    • Doświadczenie w pracy dziale HR, kadr, lub w firmach/instytucjach świadczących usługi z obszaru HR
    • Dobra znajomość przepisów Kodeksu Pracy
    • Biegłość w wykorzystaniu aplikacji pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie w pracy z systemami komputerowymi klasy ERP
    • Samodzielność, proaktywna postawa, rzetelność, terminowość i nastawienie na realizację, wyznaczonych zadań, zdolności analityczne
    • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność współpracy w zespole
    • Zaangażowanie i dyspozycyjność
    • Bardzo dobra organizacja pracy, elastyczność, umiejętność pracy pod presją czasu
    • Gotowość do odbywania 1 dniowych delegacji na terenie województwa oraz do centrali Firmy

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę w pełnym etacie
    • Możliwości podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju w strukturach firmy
    • Niezbędne narzędzia pracy- telefon, laptop,
    • Doskonałą atmosferę w młodym dynamicznym zespole

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).