Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista działu jakości

IRON FORCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Macieja Wilczka 6, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IRON FORCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Macieja Wilczka 6

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientami i dostawcami w celu utrzymania najwyższych standardów jakości w zakładzie

  • Kontrola produktu mająca na celu spełnienie wymagania klienta, firmy i systemu.

  • Analiza problemów i procesów produkcyjnych za pomocą narzędzi wysokiej jakości, takich jak 8D, 5WHY.

  • Przeprowadzanie wewnętrznych i zewnętrznych audytów, w celu upewnienia się, że proces i produkty są wytwarzane zgodnie ze specyfikacją.

  • Opracowanie planu kontroli, zebranie i przesłanie klientowi PPAP

  • Zapewnienie wsparcia technicznego odpowiednim działom w zakładzie

  • Zatwierdzanie IMDS dostawcy i tworzenie IMDS dla klienta

  • Podejmowanie odpowiednich działań w oparciu o analizę pierwotnych przyczyn w celu zapewnienia ciągłości produkcji

  • Coroczne audyty procesów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Praktyczna znajomość MS Office z Excelem jako priorytet

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w międzynarodowym koncernie z branży Automotive

  • Możliwość udziału w realizacji projektu typu Green Field

  • Udział w międzynarodowych zespołach projektowych

IRON FORCE POLAND SP. Z O.O. MIĘDZYNARODOWA FIRMA PRODUKCYJNA Z BRANŻY MOTORYZACYJNEJ, LOKALIZUJĄCA SWOJĄ NOWĄ FABRYKĘ W ZABRZU, POSZUKUJE DYNAMICZNYCH I ZAANGAŻOWANYCH KANDYDATÓW NA STANOWISKO SPECJALISTA DZIAŁU JAKOŚCI.

Przewiń do profilu firmy

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Prosimy o przesłanie CV w językach polskim i angielskim.