Specjalista Działu Kontroli Dokumentacji Kredytowej i Zabezpieczeń

neoBANK

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i monitorowanie prawidłowości wprowadzonych do systemu zabezpieczeń i parametrów związanych z umowami kredytowymi, zgodnie z regulacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

  • Ocena prawidłowości ustanowionych zabezpieczeń.

  • Coroczna aktualizacja wartości zabezpieczeń w systemie.

  • Weryfikacja dokumentacji kredytowej Klientów Banku.

  • Współpraca z właściwymi jednostkami organizacyjnymi Banku w zakresie wyeliminowania nieprawidłowości w dokumentacji kredytowej oraz w zakresie administrowania kredytami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe.

  • Zdolność analizy/syntezy informacji.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Efektywna komunikacja i sprawność przekazywania informacji.

  • Otwartość na zmiany i nastawienie na współpracę.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w Banku na podobnym stanowisku.

  • Znajomość przepisów prawa bankowego, kodeksu cywilnego i kodeksu spółek handlowych.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w zespole ekspertów w dziedzinie finansowania pod okiem osób z wieloletnim doświadczeniem

  • Zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • Wsparcie zespołu, know-how, pomoc przełożonych

  • Opartą na współpracy i rozwoju kulturę organizacyjną

  • Atrakcyjną lokalizację – blisko Starego Rynku, w nowoczesnym budynku

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat

  • Kartę MultiSport dla Ciebie i Twoich bliskich na korzystnych warunkach

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Udział w Programie nauki języków obcych

  • Stabilne zatrudnienie w dużej instytucji finansowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

neoBANK

Jesteśmy Bankiem z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną

pozycją na polskim rynku.

Szukamy osób, które są takie jak my – też dynamicznie się rozwijają.

Dołącz do nas i znajdź dla siebie miejsce w centrali naszego Banku

w Poznaniu.

Przewiń do profilu firmy