Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista działu koordynacji

ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K.

  • In der Buttergrube 9 99428 Weimar – Legefeld, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja specjalistycznych działów w naszym oddziale w Polsce i kierownictwem w centrali firmy

  • Wsparcie bieżących inwestycji i projektów w Polsce

  • Wsparcie i choaching współpracowników przy wdrażaniu nowych rozwiązań i optymalizacji

  • Monitorowanie terminów, controlling

  • Sprawdzanie umów (np. umowy najmu, kupna – sprzedaży, umowy z usługodawcami)

  • Kontrola procesów pracy międzywydziałowych

  • Raportowanie do kierownictwa oraz tworzenie i cena benchmarków

  • Przygotowywanie posiedzeń z kierownictwem

Nasze wymagania

  • Ukończone studia, np. zarządzanie biznesem, stosunki międzynarodowe, komunikacja międzykulturowa lub porównywalne

  • Analityczny i uporządkowany sposób pracy, umiejętność szybkiego uczenia się

  • Umiejętność dobrej komunikacji

  • Asertywność i elastyczność

  • Zaangażowanie i proaktywość

  • Gotowość do odbywanie podróży służbowych do Polski

  • Znajomość zagadnień technicznych będzie dodatkowym atutem

  • Dobra (komunikatywna) znajomość j. niemieckiego i j. polskiego

  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

  • Regularne delegacje do centrali firmy w Niemczech

To oferujemy

  • Karta Multisport

  • Pakiet medyczny

  • Praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie

  • Pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej

  • Nowoczesne i innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone