Logo Pracuj.pl

Specjalista działu koordynacji w Niemczech

ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Weimar, Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja specjalistycznych działów w naszym oddziale w Polsce i kierownictwem w centrali firmy
  • Wsparcie bieżących inwestycji i projektów w Polsce
  • Wsparcie i choaching współpracowników przy wdrażaniu nowych rozwiązań i optymalizacji
  • Monitorowanie terminów, controlling
  • Sprawdzanie umów (np. umowy najmu, kupna – sprzedaży, umowy z usługodawcami)
  • Kontrola procesów pracy międzywydziałowych
  • Raportowanie do kierownictwa oraz tworzenie i cena benchmarków
  • Przygotowywanie posiedzeń z kierownictwem

Nasze wymagania

  • Ukończone studia, np. zarządzanie biznesem, stosunki międzynarodowe, komunikacja międzykulturowa lub porównywalne
  • Analityczny i uporządkowany sposób pracy, umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność dobrej komunikacji
  • Asertywność i elastyczność
  • Zaangażowanie i proaktywość
  • Gotowość do odbywanie podróży służbowych do Polski
  • Znajomość zagadnień technicznych będzie dodatkowym atutem
  • Dobra (komunikatywna) znajomość j. niemieckiego i j. polskiego
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

To oferujemy

  • Pewne miejsce pracy na podstawie umowy o pracę w stale rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Nowoczesne i innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • Karta MultiSport
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Świadczenie urlopowe

Benefity

  • owoce
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Specjalista działu koordynacji w Niemczech, Weimar, Niemcy