Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Działu Nieruchomości

Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.

Głowackiego 10

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie złożonych analiz opłacalności zakupu i sprzedaży nieruchomości, pozyskiwanie niezbędnych danych do ich wykonania,

  • Rozwijanie metod i narzędzi kalkulacji analizy opłacalności zakupu i sprzedaży nieruchomości,

  • Przygotowanie bieżących raportów na potrzeby Zarządu,

  • Gospodarowanie posiadanymi nieruchomościami, w tym prowadzenie spraw formalno-prawnych,

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z właścicielami nieruchomości, biurami nieruchomości,

  • Prowadzenie działań formalno-prawnych mających na celu podpisanie umowy zakupu/sprzedaży nieruchomości (w tym przygotowywanie projektów umów z kontrahentami),

  • Wyszukiwanie terenów inwestycyjnych,

  • Poszukiwanie podmiotów zainteresowanych nabyciem nieruchomości posiadanych przez Grupę Deweloperską Geo.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: techniczne, finansowe, ekonomiczne),

  • Minimum 4letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w zakresie analiz biznesowych,

  • Dokładność, rzetelność, terminowość i nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy

  • Znajomość wymogów formalno-prawnych związanych z prowadzeniem procesu inwestycyjnego,

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i syntezy danych,

  • Komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne w zakresie współpracy z partnerami biznesowymi,

  • Ukierunkowanie na cel, samodzielność, duże zdolności organizacyjne,

  • Bardzo dobra znajomości MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Poziom wynagrodzenia adekwatny do realizowanych zadań,

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy