Logo Pracuj.pl

Specjalista działu obsługi klienta (analityka żywności)

Als FoodO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z klientami (zapytania, ofertowanie, reklamacje, portal klienta)
  • Współpraca z laboratoriami grupy ALS
  • Planowanie oraz monitorowanie działań logistycznych
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Ścisła współpraca z działem laboratoryjnym oraz handlowym
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe związane z branżą bezpieczeństwa żywności, lub podobne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Decyzyjność, łatwość w rozwiązywaniu problemów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ubezpieczenie medyczne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Looking for further details?

Odwiedź nas pod adresem www.alsglobal.pl

ALS jest jednym z największych i najbardziej zróżnicowanych dostawców usług z zakresu przemysłu mineralnego, energetycznego i nauk przyrodniczych. Posiada strategicznie zlokalizowane placówki na całym świecie oraz wielodyscyplinarny zespół analityków o wysokim poziomie kwalifikacji i doświadczenia.

Specjalista działu obsługi klienta (analityka żywności), Poznań