Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista działu obsługi klienta (analityka żywności)

Als Food

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z klientami (zapytania, ofertowanie, reklamacje, portal klienta)

  • Współpraca z laboratoriami grupy ALS

  • Planowanie oraz monitorowanie działań logistycznych

  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • Ścisła współpraca z działem laboratoryjnym oraz handlowym

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe związane z branżą bezpieczeństwa żywności, lub podobne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • Decyzyjność, łatwość w rozwiązywaniu problemów

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Ubezpieczenie medyczne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Looking for further details?

Odwiedź nas pod adresem www.alsglobal.pl

Als Food

ALS jest jednym z największych i najbardziej zróżnicowanych dostawców usług z zakresu przemysłu mineralnego, energetycznego i nauk przyrodniczych. Posiada strategicznie zlokalizowane placówki na całym świecie oraz wielodyscyplinarny zespół analityków o wysokim poziomie kwalifikacji i doświadczenia.

Przewiń do profilu firmy