Oferta pracy

Specjalista Działu Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Orbico Beauty Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Orbico Beauty Sp. z o.o.

Salsy 2

Warszawa

Grupa Orbico tworzy międzynarodową sieć dystrybucyjną i logistyczną w 20 krajach Europy. Firma działa w różnych sektorach i branżach oraz jest wiodącym dystrybutorem wielu znanych światowych marek.

Spółka Orbico Beauty jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim luksusowych i znanych na całym świecie marek kosmetycznych. W swoim portfolio posiadamy m. in. marki: Chanel, Clarins, IsaDora, Nudestix, adopt’, Matis, Comfort Zone.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Działu Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Zakres obowiązków:

  • Rzetelna i terminowa realizacja zamówień klienta zewnętrznego i wewnętrznego zgodnie z procedurami i standardami firmy;
  • Nienaganny kontakt z klientem w zakresie obsługi zamówień i reklamacji (e-mailowy, telefoniczny);
  • Aktywna sprzedaż przez telefon i zachęcanie klientów do zakupu oferty przygotowanej przez działy sprzedaży;
  • Bieżący kontakt z pracownikami innych działów zaangażowanych bezpośrednio w proces obsługi zamówień, zwrotów i reklamacji (magazyn, logistyka, działy sprzedaży);
  • Wystawianie dokumentów systemowych (zamówienia sprzedaży, faktury korygujące, dokumenty wewnętrzne).

Oczekujemy od kandydata:

  • Doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie;
  • Języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Umiejętności obsługi MS Office oraz pracy w zakresie systemów SFA, EDI;
  • Otwartości na zdobywanie nowych umiejętności;
  • Doskonałej organizacja pracy własnej, umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Odpowiedzialności i samodzielności w rozwiązywaniu problemów;
  • Dokładności, skrupulatności oraz rzetelności;
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz zdolności komunikacyjnych.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Dodatki pozapłacowe (możliwość zakupu dystrybuowanych przez nas produktów po atrakcyjnych cenach, karty rabatowe na zakupy).
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).
  • Dogodną lokalizację biura (Poleczki Park).
  • Ciekawe konkursy oraz wydarzenia wewnątrzfirmowe.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.

Osoby zainteresowane prosimy o klikniecie
w przycisk Aplikuj.

Informujemy, ze skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy