Logo Pracuj.pl

Specjalista Działu Ofertowania i Przygotowania Inwestycji

Dekpol BudownictwoO firmie

Dekpol Budownictwo

Gajowa 31

Pinczyn (pow. starogardzki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja projektów budowlanych, analiza dokumentacji technicznej i przedmiarów robót, sprawdzanie dokumentacji technicznej pod kątem kompletności,
  • opracowanie przedmiarów, wycen i kosztorysów na podstawie otrzymanej dokumentacji projektowej oraz jej analizy,
  • pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców,
  • współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen,
  • kompleksowe przygotowanie ofert do Inwestorów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kosztorysanta budowlanego,
  • dobra znajomość branży budowlanej,
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji projektowej,
  • znajomość programów MS Office, AutoCAD,
  • bardzo dobrą organizację pracy własnej i dyspozycyjność.

Mile widziane

  • znajomość programu MS Project,
  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie u jednego z większych pracodawców w regionie,
  • atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do doświadczenia oraz system premiowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, konferencje, kursy,
  • pracę w firmie, którą kreuje zespół ludzi z pasją.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dekpol Budownictwo sp. z o.o. jako prężnie działająca firma na fundamentach 25-letniego doświadczenia na rynku nie ustaje w rozwoju swoich struktur. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.

Specjalista Działu Ofertowania i Przygotowania Inwestycji, Gajowa 31, Pinczyn (pow. starogardzki)