Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Działu Produkcji Roślinnej

Top Farms Wielkopolska Sp. z o.o.O firmie

  • Gola (pow. gostyński)

    Gola (pow. gostyński), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie upraw polowych wewnątrz Grupy zgodnie z najwyższymi standardami jakości

  • Planowanie i koordynacja zabiegów agrotechnicznych i agronomicznych na polach pod uprawę i poza nim (bronowanie, nawożenie, nawadnianie i nadzór nad systemem nawodnienia, sadzenie oraz sianie, odpowiednie przygotowywanie ziemi na okres zimowy)

  • Kontrola nad prawidłowym eksploatowaniem maszyn rolniczych

  • Zarządzanie kilku osobowym zespołem w trakcie działań polowych

  • Prowadzenie karty historii pól (nawożenie, ochrona, zabiegi uprawowe)

  • Ciągła współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa

Podział czasu pracy
70%

Praca w terenie

30%

Praca w biurze

Nasze wymagania

  • Umiejętności techniczne oraz wykształcenie minimum średnie techniczne (najlepiej rolnicze) oraz swoboda obcowania z polem, mile widziane doświadczenie w zakresie produkcji rolniczej

  • Prawo jazdy minimum kat. B

  • Zamieszkanie w okolicy terenu działalności naszej spółki (centralna Wielkopolska 20 km od Poznania, jesteśmy skłonni udzielić pomocy w tym zakresie)

  • Umiejętności nadzorowania i kierowania zespołem pracowników

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym będzie dodatkowym atutem

  • Obsługa Pakietu Microsoft na poziomie podstawowym

To oferujemy

  • Stosowne wynagrodzenie i narzędzia niezbędne do realizacji zadań wynikających z zakresu obowiązków (telefon, laptop, samochód)

  • Pomoc branżowych specjalistów w dziedzinie produkcji polowej

  • Okres wdrożenia pracownika dostosowany do jego indywidualnych potrzeb

  • Znaczną samodzielność i przestrzeń do realizacji kreatywnych idei

  • Możliwość awansu zawodowego

  • Korzystanie z doświadczeń międzynarodowego środowiska pracy

  • Stabilne zatrudnienie oraz pakiet programów socjalnych prowadzonych we firmie

  • Możliwość zakwaterowania na terenie firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Top Farms Wielkopolska Sp. z o.o.

Top Farms Wielkopolska to duże gospodarstwo rolne należące do Grupy Top Farms – lidera branży rolniczej – gospodarujemy w Wielkopolsce na areale ok. 10 000 ha. Jeśli kochasz pracę na roli, a może pochodzisz z gospodarstwa rolnego i prace polowe nie są ci obce to właśnie ciebie szukamy. Nie masz doświadczenia z pracą w rolnictwie ale posiadasz wykształcenie rolnicze – możemy cię nauczyć jak to wygląda w praktyce 😉

Przewiń do profilu firmy