Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Działu Rozliczeń z językiem duńskim

Minol ZENNER Sp. z o.o.

Bolesława Limanowskiego 179

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie rozliczeń kosztów zużycia ciepła i wody,

  • wprowadzanie danych do systemu,

  • kontrola poprawności i kompletności wprowadzanych danych,

  • analiza kosztów zużycia ciepła i wody,

  • prowadzenie korespondencji oraz kontakt telefoniczny w j. duńskim.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe lub studenci ostatnich lat studiów,

  • dobra znajomość języka duńskiego,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność myślenia analitycznego,

  • sumienność, dokładność, uporządkowanie w działaniu,

  • zaangażowanie i samodzielność.

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),

  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy (nie wymagamy doświadczenia),

  • codzienny kontakt z jez. duńskim,

  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30),

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt),

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich,

  • bezpłatne i regularne kursy językowe,

  • spotkania integracyjne zespołów i całej firmy,

  • świetna lokalizacja biura,

  • dofinansowanie do okularów,

  • dofinansowanie karty Multisport,

  • nagrody jubileuszowe,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Grupa Kapitałowa Minol Zenner jest producentem oraz dystrybutorem urządzeń pomiarowych takich jak: podzielniki kosztów, wodomierze i liczniki ciepła.

Jako wiodący światowy eksporter elastycznych rozwiązań w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ogrzewania i wody zatrudnia 4200 pracowników w ponad 40 krajach, posiadając swoje oddziały oraz partnerów handlowych na całym świecie.

Wraz z przejęciem firmy Brunata International w Kopenhadze Grupa Minol Zenner stała się trzecim co do wielkości przedsiębiorstwem w swojej branży.

Polska spółka Minol Zenner sp. z o.o. zatrudnia ponad 400 pracowników i jest od 30 lat uznanym partnerem branży mieszkaniowej na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy