Ta oferta pracy jest nieaktualna od 112 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Działu Skarbu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Setki tysięcy zadowolonych Klientów, miliony sprzedanych produktów, najwyższej jakości rozwiązania wdrażane przez firmę każdego roku, najlepsi eksperci i wyspecjalizowani pracownicy - to właśnie Bakalland S.A.!

    Miejsce pracy: Warszawa
    WS/2017

    Odpowiada za realizację działań w ramach polityki związanej z przepływami finansowymi  Grupy, w tym z obsługą płatności oraz zapewnieniem bezpieczeństwa walutowego.

    Zakres obowiązków:

    • Udział w prognozowaniu płynności oraz nadzór nad ich realizacją
    • Aktywny udział w zarządzaniu kapitałem pracującym także przy współpracy z działami Zakupów i Sprzedaży
    • Zawieranie kontraktów walutowych, monitorowanie rynku ForEX i optymalizacja ryzyka walutowego
    • Planowanie wydatków gotówkowych oraz ich realizacja
    • Współpraca z Bankami
    • Współpraca z faktorami w ramach finansowania
    • Udział w projektach realizowanych przez Dział Skarbu

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
    • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość instrumentów finansowych
    • Doświadczenie we współpracy z bankami i faktorami
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wnikliwej oceny faktów
    • Inicjatywa w działaniu i silna motywacja do pracy
    • Silna orientacja na wyniki
    • Umiejętność pracy w zespole oraz nastawienie na współpracę z innymi działami zwłaszcza z działami Zakupów i Sprzedaży
    • Biegła znajomość aplikacji MS Office szczególnie Excel
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w dużej polskiej organizacji
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
    • Prace w pasjonującym i podlegającym szybkim zmianom sektorze rynku

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Bakalland S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.