Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista działu sprzedaży

Prymat sp. z o.o.O firmie

  • Racławicka 58, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Prymat sp. z o.o.

Racławicka 58

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem działu sprzedaży,

  • ścisła współpraca z dyrektorem działu oraz kierownikami regionalnymi, dyrektorami makroregionów, działem marketingu,

  • przygotowywanie raportów, statystyk i analiz handlowych,

  • przygotowywanie pakietów promocyjnych dla przedstawicieli we współpracy z działem trade marketingu,

  • czynny udział w analizach parametrów pracy regionów i raportowaniu wniosków,

  • przygotowywanie i koordynacja promocji hurtowych i sieciowych,

  • koordynacja dystrybucji materiałów POS,

  • wsparcie administracyjne pracy działu,

  • organizacja, obsługa oraz udział w spotkaniach służbowych,

  • komunikacja z klientami.

Nasze wymagania

  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Word),

  • zdolności analityczne i dokładność,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • kreatywność, pozytywne nastawienie i szukanie rozwiązań,

  • umiejętność zarządzania i pracy pod presją czasu,

  • zaangażowanie,

  • dobra/bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilna praca w dużej, rozwijającej się organizacji o silnej pozycji na rynku,

  • ciekawe i pełne wyzwań zadania,

  • przyjazna atmosfera pracy w kreatywnym zespole,

  • niezbędne narzędzia adekwatne do stanowiska i wykonywanych obowiązków,

  • praca w biurze w centrum Krakowa.

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacji nie odsyłamy.