Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Działu Sprzedaży z językiem ukraińskim lub rosyjskim

Roshen Europe Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z klientami, organizacja procesu sprzedaży towarów, kontrola nad wykonaniem planów sprzedaży;

  • obsługa logistyczna (wprowadzanie zamówień, kontrola stanów magazynowych);

  • wystawianie faktur oraz dokumentów magazynowych;

  • koordynacja procesu co-packingu;

  • ścisła współpraca z działem analitycznym, finansowym oraz innymi działami;

  • nadzór nad dokumentacją dotyczącą procesów sprzedażowych;

  • sporządzenie raportów, analiz, na potrzeby zarządu;

  • wprowadzenie do systemu adresowych klasyfikatorów.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: logistyka lub ekonomia;

  • bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie języka rosyjskiego lub ukraińskiego

  • praktyczna umiejętność wykorzystania MS Office;

  • znajomość systemu 1C – będzie dodatkowym atutem;

  • dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność;

  • mile widziana znajomość branży FMCG;

  • dostępność od zaraz – mile widziana, prosimy o podanie w dokumentach aplikacyjnych terminu dostępności

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość dalszego rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia

  • prywatna opieka medyczna

  • Benefity

Roshen Europe Sp. z o.o.

„ROSHEN” jest największą na Ukrainie korporacją produkującą słodycze i jedną z największych firm Ukraińskich. Znajduje się w TOP 25 producentów słodyczy na świecie.

Przewiń do profilu firmy