Logo Pracuj.pl

Specjalista działu technicznego

Quasar ElectronicsO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wspomaganie procesu projektowego nowych urządzeń elektronicznych i modernizacja już istniejących
  • uruchamianie i testowanie układów prototypowych
  • opracowywanie kompletacji materiałowej podzespołów i urządzeń
  • opracowywanie i nadzór nad aktualnością dokumentacji technicznej
  • wdrażanie produktów powiązane z wizytami u klientów na terenie Polski
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

Nasze wymagania

  • umiejętność logicznego wnioskowania w procesie rozwiązywania problemów
  • praktyczna wiedza z zagadnień elektroniki analogowej i cyfrowej poparta min. 2-letnim doświadczeniem zawodowym
  • praktyczna umiejętność pracy z dokumentacją techniczną (także w języku angielskim)
  • praktyczna umiejętność lutowania elementów SMD i THT
  • umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym
  • znajomości oprogramowania do projektowania EDA (SCH+PCB)
  • znajomość posługiwania się oprogramowaniem biurowym (MS-Office)
  • samodzielność działania i dyspozycyjność
  • prawo jazdy „B”

To oferujemy

  • uczestnictwo w nowych projektach
  • pracę w firmie rodzinnej działającej nieprzerwanie od 25 lat
  • prostą strukturę organizacyjną i krótką drogę decyzyjną
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze, godziny pracy 8-16
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną (pakiet Allianz)

Quasar Electronics

Firma QUASAR ELECTRONICS zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w branży motoryzacyjnej. Specjalizuje się w elektronicznych modułach wiązek haka oraz systemach telemetrycznych i technologii CAN-BUS. Nasze produkty cieszą się uznaniem wśród klientów krajowych i zagranicznych.

Specjalista działu technicznego, Warszawa