Oferta pracy

Specjalista działu utrzymania ruchu

bonprix Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie utrzymania ciągłości pracy i sprawności technicznej maszyn, urządzeń technologicznych

  • rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu

  • organizowanie przeglądów, konserwacji i remontów maszyn oraz urządzeń w oparciu o instrukcje eksploatacji wydane przez producentów

  • wykonywanie czynności montażowych i demontażowych niezbędnych do instalowania i przyłączania urządzeń oraz maszyn

  • konserwacja oraz naprawa urządzeń produkcyjnych

  • analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn, instalacji eksploatowanych w budynku produkcyjnym

  • planowanie dostaw w celu zapewnienia części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn i urządzeń stosowanych w procesie produkcyjnym

  • współpraca na poziomie operacyjnym z zewnętrznymi firmami serwisowymi w zakresie zabezpieczenia i utrzymania wymaganego stanu technicznego maszyn, urządzeń oraz instalacji

  • nadzorowanie realizacji projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego

  • prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej w zakresie realizowanych prac utrzymaniowych

  • udział w komisjach odbioru technicznego i przekazywaniu do eksploatacji środków trwałych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (Technik/Mechanik/Elektryk/Mechatronik)

  • znajomość nowoczesnych technik organizacji utrzymania ruchu

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność niezbędna do dokonania oceny stanu technicznego, parametrów eksploatacyjnych, jakości regulacji i sprawności maszyn oraz urządzeń

  • zdolność do koordynowania wykonywanych prac remontowo – serwisowych

  • doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu

  • świadectwo kwalifikacyjne E w zakresie: obsługi, konserwacji, remontu, montażu czy prac kontrolno-pomiarowych dla grupy 1 urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • kartę sportową w atrakcyjnej cenie

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • nagrody za staż pracy

  • owocowe wtorki

  • dofinansowanie posiłków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

bonprix Sp. z o.o.

bonprix to międzynarodowa firma odzieżowa z siedzibą w Hamburgu, której celem jest oferowanie klientom na całym świecie najnowszych trendów ze światowych wybiegów, ale dostosowanych do codziennych realiów. Oferujemy inspirującą różnorodność fasonów i rozmiarów dla wszystkich prawdziwych kobiet i mężczyzn, pragnących świetnie wyglądać i dobrze się czuć.

Do realizacji naszego celu potrzebne są: modowa pasja, profesjonalizm w zakresie międzynarodowego handlu elektronicznego (e-commerce) oraz liczne grono zmotywowanych pracowników.

Model ten sprawia, że bonprix skutecznie przekonuje do siebie klientki i klientów w 29 krajach w Europie, Rosji oraz w Ameryce Północnej i Południowej. Główny punkt naszego biznesu stanowi handel elektroniczny (e-commerce) oraz sprzedaż poprzez mobilne urządzenia. Co tydzień nasze międzynarodowe sklepy internetowe prezentują na komputerze, smartfonie lub tablecie nową ofertę. Aktualna moda, indywidualne porady oraz liczne inspiracje online zachęcają naszych klientów do ponownych wizyt celem odkrywania nowości w świecie bonprix. Nasi klienci chętnie dokonują zakupów w naszych sklepach internetowych.

Obecnie na całym świecie nasz zespół współtworzy ponad 3000 osób, w Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników, którzy z ogromną pasją i w świetny sposób wykonują swoją pracę.

Najważniejszym czynnikiem naszego sukcesu są ludzie, którzy pracują dla bonprix. Dzięki ich pomysłom, know-how i kreatywnym rozwiązaniom udało nam się stać firmą, jaką jesteśmy dziś. Popieramy samodzielną pracę i inicjatywę działania. Wierzymy w pracę zespołową także wtedy, gdy poszczególni członkowie jednego zespołu znajdują się na różnych kontynentach. I co najważniejsze, pracujemy wszyscy razem na jeden cel: aby móc oferować naszym klientom na całym świecie najlepszą modę. Wspólnie uczymy się z naszych doświadczeń i wspólnie też cieszymy się z naszych sukcesów.

Przewiń do profilu firmy