Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista działu utrzymania ruchu

ALTHA POWDER METALLURGY Sp. z o.o.

  • Tarnobrzeska 8, Radom
    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Tarnobrzeska 8

Radom

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie utrzymania ciągłości pracy i sprawności technicznej maszyn, urządzeń technologicznych

  • rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu

  • organizowanie przeglądów, konserwacji i remontów maszyn oraz urządzeń w oparciu o instrukcje eksploatacji wydane przez producentów

  • wykonywanie czynności montażowych i demontażowych niezbędnych do instalowania i przyłączania urządzeń oraz maszyn

  • konserwacja oraz naprawa urządzeń produkcyjnych

  • analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn, instalacji eksploatowanych w budynku produkcyjnym

  • planowanie dostaw w celu zapewnienia części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn i urządzeń stosowanych w procesie produkcyjnym

  • współpraca na poziomie operacyjnym z zewnętrznymi firmami serwisowymi w zakresie zabezpieczenia i utrzymania wymaganego stanu technicznego maszyn, urządzeń oraz instalacji

  • nadzorowanie realizacji projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego

  • prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej w zakresie realizowanych prac utrzymaniowych

  • udział w komisjach odbioru technicznego i przekazywaniu do eksploatacji środków trwałych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (Technik/Mechanik/Elektryk/Mechatronik)

  • znajomość nowoczesnych technik organizacji utrzymania ruchu

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, elektrycznego i hydraulicznego

  • umiejętność niezbędna do dokonania oceny stanu technicznego, parametrów eksploatacyjnych, jakości regulacji i sprawności maszyn oraz urządzeń

  • zdolność do koordynowania wykonywanych prac remontowo – serwisowych

  • doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu min 2 lata

  • świadectwo kwalifikacyjne E w zakresie: obsługi, konserwacji, remontu, montażu czy prac kontrolno-pomiarowych dla grupy 1 urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie, po 3-miesięcznym okresie próbnym – umowa na Czas nieokreślony

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego jak i awansu

O nas

ALTHA Powder Metallurgy Sp. z o. o. od ponad 18 lat produkuje elementy technologią spiekania proszków żelaza nisko i wysokostopowych min. dla przemysłów: motoryzacyjnego, elektrotechnicznego, okuć budowlanych, gospodarstwa domowego itp. dla klientów w Europie i na świecie. Technologia proszków spiekanych należy do tzw. wysokich technologii, jest produkcją nisko-odpadową i przyjazną środowisku.