Oferta pracy

Specjalista E-Commerce

REHAU Sp. z o.o.

  • Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)

    Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzenie systemu sprzedaży internetowej dla klientów B2B i B2C

  • Monitorowanie i optymalizacja funkcjonowania sklepu internetowego

  • Nadzór nad procesami sprzedaży internetowej

  • Realizacja strategii sprzedażowej oraz marketingowej

  • Analiza rynku w celu zaplanowania i wdrożenia działań zwiększających sprzedaż

  • Generowanie leadów

  • Kreowanie popytu na produkty firmy w Internecie poprzez płatne kampanie w mediach społecznościowych

  • Analiza danych

  • Współpraca z agencjami e-commerce

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Dokładność i dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość narzędzi marketingu internetowego, w tym mediów społecznościowych

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość Excela

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Otwarta i przyjazna komunikacja

  • międzynarodowe środowisko pracy

Przewiń do profilu firmy