Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista E-Commerce

D4P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zakres zadań do objęcia - do ustalenia i wydyskutowania :)

  • Wdrażanie strategii e-marketingowej

  • Współtworzenie planu e-marketingowego

  • Współtworzenie kampanii: Google Ads, Facebook Ads, Afiliacja – określanie koncepcji, wpływ na kreację oraz współpraca z podwykonawcami w celu optymalizacji kampanii

  • Poszukiwanie / testowanie nowych kanałów pozyskania klienta

  • Współodpowiedzialność za budowę wizerunku marki w sieci oraz dbanie o Customer Experience

  • Mierzenie efektywności i optymalizacja działań internetowych w zakresie kosztów i wyników sprzedaży

  • Przygotowanie raportów i analiz sprzedażowych w zakresie działań e-marketingowych

  • Zarządzaniem budżetem marketingowym

  • Realizacja planów sprzedażowych i budżetowych

  • Zarządzanie platformą e-commerce

  • Zarządzanie produktami i treścią na platformie

  • Mierzenie efektywności, optymalizacja procesu zakupowego i dalszy rozwój platformy

  • Zarządzenie ofertą produktową na platformach marketplace

  • Analiza rynku i trendów w obszarze e-commerce Idealnie z doświadczeniem na rynku petfood :)

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w obszarze e-commerce – idealnie jeśli będziesz mieć możliwość pochwalenia się sukcesami,

  • doświadczenie w długofalowym budowaniu strategii digital marketingowych.

  • efektywne posługiwanie się narzędziami analitycznymi do mierzenia efektywności działań marketingowych oraz ich optymalizacji (Google Analytics, Hotjar, etc.)

  • umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków biznesowych

  • bycie na bieżąco z najnowszymi trendami i najlepszymi praktykami w obszarze e-commerce

  • samodzielność w działaniu, z dobrą organizacją pracy oraz nastawieniem na realizację celów biznesowych

  • posiadanie czworonożnego przyjaciela :)

Mile widziane

  • doświadczenie w branży petfood

To oferujemy

  • samodzielność pracy, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań

  • aktywny udział i duży wpływ na rozwój marki i firmy

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej w szybko rosnącej branży

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • przyjazne a jednocześnie dynamiczne środowisko pracy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • szybką ścieżkę rozwojową łącznie z perspektywą objęcia do zarządzenia działu e-commerce

  • a przede wszystkim praca ze świetnym produktem w rewelacyjnej branży z czworonożnymi przyjaciółmi na pokładzie :)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • Współpraca z doświadczonym menedżerem

  • Osobisty rozwój zawodowy

D4P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

www.deli4dog.com

szukamy utalentowanej specjalistki / utalentowanego specjalisty e-commerce – kogoś kto jest w stanie z sukcesem rozwijać produkt kategorii premium w branży petfood. Naszym założeniem jest model D2C.

Szukamy kogoś kto obejmie całość działań w zakresie e-commerce. Jesteś osobą wysoce zmotywowaną, elastyczną, pozytywnie nastawioną i posiadającą odpowiednie w tej pracy zdolności komunikacyjne – koniecznie skontaktuj się z nami.

Przewiń do profilu firmy