Specjalista e-commerce & Marketing Automation

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 29.07.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 28.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wydawnictwo C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy klasyczne publikacje książkowe oraz System Informacji Prawnej Legalis – nowoczesne rozwiązanie informatyczne, wspomagające proces stosowania prawa.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    nr ref. SMA/ECOM/08/2019

    Lokalizacja: Warszawa

    www.ksiegarnia.beck.pl

    Szukamy specjalisty, który wesprze zespół e-commerce w realizacji działań marketingowych, w szczególności z wykorzystaniem systemu Marketing Automation oraz zadań z zakresu analityki internetowej. Osoby z minimum 2-letnim doświadczeniem pracy w środowisku sprzedaży internetowej, biegle wykorzystującej narzędzia Google (Analytics, Tag Manager) oraz mającej praktyczne umiejętności w zakresie procesów automatyzacji i segmentacji klientów (preferowane doświadczenie pracy z systemem SalesManago).

    Główne zadania:

    • udział w planowaniu i realizacji kampanii marketingowych oraz projektów sprzedażowych, a w szczególności:
      • tworzenie i testowanie scenariuszy marketing automation
      • integracja i optymalizacja procesów marketingowych
    • analiza i segmentacja bazy danych
    • monitorowanie jakości danych marketingowych i kontrola poprawności przepływu danych między systemami
    • analiza profilu klienta i jego zachowań w kanale online
    • konfiguracja i zarządzanie kontami Google Tag Manager i Google Analytics

    Wymagania:

    • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze e-commerce
    • znajomość zagadnień związanych ze sprzedażą internetową, systemami CMS i marketingiem online
    • doświadczenie w realizacji procesów z wykorzystaniem systemu Marketing Automation (znajomość SalesManago będzie atutem)
    • praktyczna znajomość narzędzi Google Analytics i Google Tag Manager
    • znajomość HTML, SQL i MS Excel
    • rozwinięte umiejętności analityczne
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
    • zdolności interpersonalne i komunikatywność – umiejętność pracy w grupie
    • samodzielność, dokładność, zaangażowanie w dążeniu do celu i umiejętność organizacji pracy
    • mile widziane: umiejętności potwierdzone certyfikatem Google

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • elastyczny czas pracy
    • pracę w kreatywnym zespole w prestiżowej i stabilnej organizacji
    • udział w ciekawych projektach umożliwiających stały rozwój zawodowy
    • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy
    • wsparcie w rozwoju zawodowym i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych - polityka finansowania szkoleń i nauki języków obcych
    • wsparcie merytoryczne oraz niezbędne narzędzia pracy
    • dostęp do produktów C.H.Beck na preferencyjnych warunkach

    Zgłoszenia zawierające życiorys prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    W tytule korespondencji prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego.

    Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Informujemy, iż administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Wydawnictwo C.H. Beck sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-203) przy ul. Bonifraterskiej 17. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji w Wydawnictwie C.H.Beck: https://www.beck.pl/o-nas/kariera/.