Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista e-commerce na rynki zagraniczne

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 03.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, która zajmuje się sprzedażą internetową w systemie dropshipping, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • Rozwój obecnych i uruchomienie sprzedaży na nowych marketplace na rynkach zagranicznych
    • Stworzenie i skoordynowanie procesów związanych ze sprzedażą produktów na zewnętrznych platformach sprzedażowych (Ebay, Amazon etc.)
    • Odpowiedzialność za wdrożenie oraz poprawne funkcjonowanie kanału sprzedaży
    • Analiza rynku i opracowywanie strategii sprzedaży
    • Bieżąca obsługa sprzedaży i zamówień
    • Kontrola budżetu i planowanie działań promocyjnych

    Wymagania:

    • Znajomość zagranicznego rynku e-commerce
    • Bardzo dobra znajomość obszaru e- commerce i e-marketingu
    • Znajomość platform sprzedażowych takich jak E- Bay, Amazon itd.
    • Doświadczenie w zarządzaniu procesem i organizacją sprzedaży internetowej
    • Dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego
    • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne, energia i samodzielność w działaniu

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Pakiet benefitów w tym prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy
    • Możliwość rozwoju w organizacji o międzynarodowym zasięgu
    • Przyjazne miejsce pracy
    • Pracę w zgranym, młodym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Domino Polska Sp. z o.o.
    www.dominopolska.pl
    Agencja 5070
    Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI!