Oferta pracy

Specjalista e – commerce

Medim Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Medim Sp. z o.o.

Puławska 45b

Piaseczno

Największy polski dystrybutor sprzętu medycznego, z ugruntowaną pozycją na polskim rynku poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalisty e – commerce

Obowiązki:

  • stworzenie i wdrożenie strategii E-commerce w organizacji,
  • stworzenie i rozwój platformy sprzedażowej,
  • połączenie działań e-commerce z innymi systemami firmy,
  • aktualizacja treści dostępnych na platformie (opisy produktów, podstrony, banery, foto itp.)
  • przygotowywanie raportów i analiza wyników sprzedaży,
  • aktywne działania sprzedażowe zwiększające sprzedaż kanałem internetowym,
  • bieżący nadzór nad prawidłowością funkcjonowania platformy,
  • wprowadzanie nowych rozwiązań i funkcjonalności mających na celu wzrost sprzedaży,
  • bieżąca analiza rynku, monitorowanie konkurencji w kanale e-commerce.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe ,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego w branży e-commerce,
  • praktyczna wiedza na temat e-commerce,
  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego,
  • kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności analityczne, dobra organizacja pracy własnej,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • biegła znajomość MS Office i programu Excel,
  • duża samodzielność oraz  wysokie zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się organizacji,
  • umowa o pracę,
  • możliwość rozwoju, szkolenia,
  • otwarta i przyjazna atmosfera pracy,
  • opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
za pośrednictwem opcji APLIKUJ.

 „Uprzejmie prosimy o umieszczenie w przesyłanych materiałach, zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)” ofert pracy nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy