Oferta pracy

Specjalista e-commerce

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Komitetu Obrony Robotników 49

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kartoteki produktów w nowoczesnych narzędziach e-commerce.

  • Kontrola cen i akcji promocyjnych przy wsparciu działu kontrolingu i analiz biznesowych.

  • Współpraca z działem handlowym w zakresie publikacji i aktualizacji oferty sklepów online.

  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za sesje zdjęciowe produktów z kategorii; Ubrania, Kosmetyki, Akcesoria, Moda.

  • Współpraca z działem marketingu przy uzgadnianiu kalendarza promocji i projektów specjalnych.

  • Współpraca z działem logistyki w zakresie gospodarki magazynowej i łańcucha dostaw.

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży internetowej lub pracy w zespole e-commerce.

  • Znajomość wprowadzania danych i podstawowej konfiguracji oferty w jednym z popularnych systemów SaaS (np. Szoper, Shoplo, Presta Shop etc.).

  • Umiejętność prowadzenia konta sprzedawcy na Allegro lub w innym multisklepie będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność redagowania opisów sklepowych pod kątem pozycjonowania SEO lub chęć nauki.

  • Umiejętność podstawowej obróbki zdjęć produktów lub chęć nauki.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i ukierunkowanej na określone cele.

To oferujemy

  • Realną możliwość wpływu na rozwój kultowej marki Baltona obecnej na rynku od ponad 75 lat.

  • Stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi na preferencyjnych warunkach.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (zniżki pracownicze na produkty dostępne w naszych sklepach, dofinansowanie karty Multisport, nauka j. angielskiego w ramach platformy e-learningowej, świadczenia świąteczne).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Jesteśmy dumni z tego, że Baltona nieprzerwanie od ponad 75 lat jest obecna na rynku Duty Free. Za nasz największy sukces uznajemy umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków biznesowych poprzez rozwój obecnych i nowych obszarów działalności, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Współpraca z najlepszymi markami, dbałość o jakość i szeroki asortyment produktów gwarantują budowanie zaufania wśród naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy