Oferta pracy

Specjalista e-commerce z językiem niemieckim i angielskim

GROW SMART & PARTNERS MARIUSZ SASIAKO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Część etatu
  • Specjalista

Jeśli chcesz podjąć ciekawe wyzwania zawodowe, rozumiesz działanie systemów e-commerce od strony biznesowej, masz doświadczenie w pracy w e-commerce (Amazon, Ebay, Allegro),  to zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i odpowiedz na nie jak najszybciej.

Grupa Growsmart - importer i dystrybutor produktów dla niemowląt w związku planowanym rozwojem nowego projektu - Natulino Innovations -  poszukuje

GROWSMART (Natulino Innovations)

Nasze marki: Natulino, Snuza, Luvion

Miejsce pracy: Katowice

Wymiar pracy: 1/2 etatu (praca od 9:00-13:00), po 3 miesiącach możliwość zwiększenie wymiaru czasu pracy do pełnego etatu.

Opis stanowiska:

  • obsługa zamówień na wybranych marketplace'ach i w sklepie internetowym
  • obsługa klientów (mailowo, chat, telefon)
  • zarządzanie stanami magazynowymi  (Amazon FBA, magazyn krajowy)
  • tworzenie wysokiej jakości opisów produktów
  • dbałość o opinie produktów i sprzedawcy
  • aktualizowanie informacji produktowych pod kątem wyszukiwarek (SEO)
  • współpraca z działem marketingu, importu,  logistyki oraz księgowości
  • prowadzenie administracji i dokumentacji związanej z działem e-commerce

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie w sprzedaży e-Commerce (na popularnych marketplace'ach w Polsce i Europie)
  • doświadczenie w obsłudze klienta (mailowo, telefonicznie, livechat)
  • wykształcenie minimum średnie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz języka niemieckiego
  • dobra znajomość MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • dokładność i systematyczność
  • mile widziana praktyczna znajomość programu: IAI-Shop oraz Comarch Optima

Naszym pracownikom oferujemy:

  • ciekawą i rozwijającą pracę na rynku lokalnym i wybranych rynkach zagranicznych
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
  • samodzielne stanowisko i duży wpływ na rozwój firmy w obszarze e-commerce
  • udział w projekcie rozwoju marki własnej na rynkach europejskich
  • stabilne zatrudnienie i udział w projektach międzynarodowych (jesteśmy otwarci na różne formy współpracy -umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie)
  • biuro znajduje się w w dogodnej lokalizacji blisko centrum Katowice-Brynów, łatwy dojazd, mamy dla Ciebie miejsce parkingowe, dużo dobrej kawy i ciekawych zadań. Możliwość częściowej pracy zdalnej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy