Oferta pracy

Specjalista E-Commerce z językiem niemieckim

FERA Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dynamicznie rozwijająca się firma prowadząca sprzedaż online uruchamia swoją sprzedaż w Niemczech. W związku z tym poszukujemy osoby w naszym biurze we Wrocławiu do obsługi klientów niemieckich.

 Opis stanowiska:

  • obsługa klientów przez telefon
  • rozwój sklepu internetowego
  • obsługa zamówień
  • współpraca z firmą kurierską, systemami płatności etc.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • znajomości obsługi komputera
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • opiekę zdrowotną (po okresie próbnym)
  • różnorodność prowadzonych spraw
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy