Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista E-Commerce ze znajomością jęz. niemieckiego

AMSLIGHT Maciej Siuta

4 50010 000 brutto / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Firma Amslight, dystrybutor art. elektrycznych i oświetleniowych, zatrudni Specjalistę E-Commerce, w celu budowania i obsługi internetowych kanałów sprzedaży.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, (ekonomia / informatyka / germanistyka lub zbliżone)

  • znajomość narzędzi E-Commerce (np. WordPress, Shoper, HTML, itp.)

  • znajomość Allegro, Amazon, Ebay

  • doświadczenie w E-Commerce

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • efektywna organizacja czasu pracy,

  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w grupie

To oferujemy

  • Pracę stacjonarną, w siedzibie firmy w Stobnie na pełen etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premią za wyniki (4500 - 10000 zł/mies. brutto).