Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/Ekspert ds. integracji systemów informatycznych

LSI Software S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy Specjalisty ds. integracji systemów informatycznych, który dołączy do jednego z naszych kluczowych projektów. Oferta skierowana jest do osób którzy chcą zająć się rozwojem jednego z naszych strategicznych produktów. Korzystamy z aktualnie dostępnych technologii Microsoftu zgodnie z potrzebami danego projektu. Z naszych usług korzystają zarówno Klienci Polscy jak i zagraniczni, m.in. z USA, Szwajcarii czy Nowej Zelandii.

Twój zakres obowiązków

  • analiza biznesowa realizowanych w firmie projektów pod kątem wykonalności,

  • integracje/eksporty,

  • projektowanie rozwiązań umożliwiających konwersję oraz wymianę (eksporty) danych pomiędzy systemami informatycznymi,

  • opracowanie dokumentacji technicznej przygotowywanych rozwiązań,

  • tworzenie wytycznych technicznych dla utrzymania rozwiązania lub / i zgłaszanie inicjatyw projektowych w zakresie implementowanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowiskach związanych z integracją/eksportami systemów klasy ERP/CRM,

  • znajomość metodyki projektowania integracji aplikacji,

  • podstawowa wiedza z zakresu: relacyjnych baz danych (MS SQL), sieci komputerowych, systemów klasy ERP/CRM, bezpieczeństwa IT,

  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu księgowości,

  • otwartość na poznanie i nauczenie się naszej autorskiej aplikacji,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,

  • znajomość rozwiązań software’owych, cyklu ich życia od analizy i planowania, poprzez implementację, testy, wdrożenia i utrzymanie,

  • komunikatywność, oraz łatwość w nawiązywaniu relacji z Klientem

  • samodzielność oraz nastawienie na realizację celów,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Mile widziane

  • Jira, Confluence.

To oferujemy

  • pokoje projektowe

  • duży parking

  • własna sala kinowa

  • wyjścia zespołowe

  • sekcje sportowe

  • relax room

  • szkolenia wewnętrzne

  • szkolenia zewnętrzne

  • certyfikaty

  • duże projekty polskie i międzynarodowe

  • różnorodność technologii

  • Medicover Sport

  • Lux Med

  • ubezpieczenie Aviva, PZU

  • pyszna kawa i herbata

  • elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego, gastronomiczno-hotelarskiego, oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjno-sportowych, a także systemu dla sieci kin.

Dostarczamy nowoczesne systemy informatyczne, które wspierają działalność operacyjną i zarządzanie przedsiębiorstwem. Innowacyjne oprogramowanie, infrastruktura IT, specjalistyczne urządzenia (od kasy fiskalnej, po terminale dotykowe aż do pełnej instalacji), oraz obsługa serwisowa kierowane są do najbardziej wymagających biznesów. Możemy podkreślić to, że specjaliści LSI Software każdego dnia tworzą rozwiązania, dzięki którym codzienna praca naszych Klientów staje się łatwiejsza.

Przewiń do profilu firmy