Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista - Ekspert ds. Kredytów Hipotecznych

CREDIT SPACE sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Credit Space to pionier nowych technologii w branży pośrednictwa finansowego.

Jesteśmy liderem innowacyjnego podejścia do Klienta w zdalnym procesie jego obsługi. Dzięki autorskiemu zestawowi narzędzi upraszczamy i znacząco przyspieszamy procesy kredytowe naszych Klientów dbając jednocześnie o najwyższą ich jakość.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się pośrednikiem finansowym w Polsce, oferującym swoim partnerom i pracownikom ekosystem sprzyjający poprawie wydajności, jakości i komfortu pracy. Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

        Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie klientów w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny.
  • Obsługa zdalna klientów pozyskanych z kampanii marketingowych.
  • Samodzielne prowadzenie spotkań on-line - po przeszkoleniu.
  • Ocena indywidualnej sytuacji finansowej oraz zdolności kredytowej klientów.
  • Przygotowywanie oraz klarowne prezentowanie ofert zgodnych z oczekiwaniami i potrzebami klientów.
  • Kompletowanie dokumentów niezbędnych do złożenia wniosków kredytowych
  • Wspieranie klientów w obsłudze portalu
  • Systematyczna i konsekwentna obsługa CRM dedykowanego do obsługi klientów.
  • Prowadzenie procesu kredytowego zgodnego z wytycznymi instytucji nadzorujących.
  • Praca na systemach bankowych oraz procesowanie wniosków zgodnie ze standardami bankowymi.

        Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy związanej z obsługą kredytów hipotecznych.
  • Otwartość na nowoczesne rozwiązania i innowacyjne sposoby obsługi klienta.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętność planowania, systematyczność i doskonała organizacja pracy.
  • Samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność za realizowane zadania.
  • Efektywność i skuteczność w działaniu

        Oferujemy

  • Gwarantowana podstawa wynagrodzenia w okresie wdrożenia oraz atrakcyjny system prowizyjny po tym okresie.
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy).
  • Innowacyjne narzędzia do pozyskiwania oraz obsługi zdalnej klientów.
  • Dostęp do klientów pozyskanych z własnych kampanii marketingowych.
  • CRM umożliwiający sprawne zarządzanie procesem kredytowym oraz sprzedażowym.
  • Duża samodzielność w działaniu oraz elastyczny czas pracy.
  • Wsparcie zespołu ekspertów w zakresie wiedzy i doświadczenia.
  • Przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną.

Ogłoszenie archiwalne