Ta oferta pracy jest nieaktualna od 259 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Elektryk

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Specjalista
  • 04.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ArcelorMittal Poland stal nazywamy tworzywem nowoczesnego świata. Nasza stal towarzyszy Ci na co dzień – w domu, w pracy i w czasie wolnym. Produkujemy m.in. na potrzeby motoryzacji, budownictwa i przemysłu AGD. Nasza huta w Krakowie dysponuje najnowocześniejszą w Europie walcownią, a huta w Dąbrowie Górniczej jedną z trzech na świecie instalacji do produkcji 120-metrowej szyny. Ponieważ jakość naszej stali i nasze wyniki zależą od ludzi, chcemy pracować z najlepszymi.

    Aby nas lepiej poznać, odwiedź www.arcelormittal.com/poland

    Stanowisko: Specjalista Elektryk
    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

    Zakres obowiązków:

    • Kontrola przebiegu pracy urządzeń i sieci elektroenergetycznych Obszaru Gospodarki Energią Elektryczną i obiektów będących pod jej nadzorem
    • Współpraca z Dyspozytorem Mocy, Mistrzami Zmianowymi oraz Utrzymaniem Ruchu w zakresie:
      • Utrzymania ciągłości ruchu urządzeń
      • Analizy przyczyn defektów i awarii oraz podejmowanie działań naprawczych
      • Inwestycji i modernizacji
      • Planowania, realizacji i odbiorów prac remontowych, konserwacyjnych,nadzór nad ich kosztami po stronie elektrycznej
    • W trakcie pełnionych obowiązków praca przy wysokich napięciach (6kV;30kV;110kV)

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe z zakresu elektrotechniki lub automatyki
    • Świadectwo kwalifikacyjne w branży elektrycznej w zakresie dozoru (opcjonalne)
    • Prawo jazdy kat B
    • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office  i AutoCad
    • Znajomość uregulowań prawnych prac w energetyce
    • Bardzo dobre umiejętności analityczne, planistyczne, organizacyjne
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Mile widziana wiedza o systemach SCADA

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych
    • Możliwość zdobywania i poszerzania kwalifikacji zawodowych
    • Możliwość udziału w projektach

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

    Wszystkie aplikacje powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji i selekcji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych”.