Logo Pracuj.pl

Specjalista Elektryk

ArcelorMittal Poland S.A.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zabezpieczanie sprawności maszyn i urządzeń od strony elektrycznej,
  • wykonywanie zleconych prac przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych oraz automatycznych,
  • uczestniczenie w pracach przy usuwaniu awarii, usterek oraz ustalanie ich przyczyn,
  • analiza przyczyn usterek, awarii i defektów materiałowych oraz podejmowanie działań w celu ich eliminacji,
  • kontakt i współpraca z firmami zewnętrznymi przy inwestycjach,
  • planowanie zadań pracowników utrzymania ruchu elektrycznego,
  • udział w projektach inwestycyjnych z zakresu automatyki/elektryki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne z obszaru Elektrotechniki, Elektroniki, Automatyki,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • dobrą znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • znajomość napędów firmy ABB, Siemens – mile widziana,
  • dobrą znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę,
  • wsparcie zespołu,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • fundusz socjalny, w tym np. dofinansowanie do wczasów pod gruszą, kolonii dla dzieci,
  • dofinansowanie do przedszkola,
  • pracowniczy program emerytalny,
  • posiłki w firmowych stołówkach,
  • program rekomendacji pracowniczych,
  • kursy językowe online,
  • dodatkowy dzień wolny (4.05 - nasze święto, Dzień Hutnika).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • przedszkole / żłobek pracowniczy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

ArcelorMittal Poland S.A.

ArcelorMittal to największy na świecie producent stali i lider sektora górniczego, obecny w ponad 60 krajach z zakładami zlokalizowanymi w 18 z nich. Kierując się filozofią bezpieczeństwa produkcji, zrównoważonej produkcji stali, firma jest liderem we wszystkich czołowych sektorach rynku stali, w tym motoryzacyjnym, budowlanym, artykułów gospodarstwa domowego i opakowań. Zajmuje wiodącą pozycję w obszarze badań i rozwoju, jak również posiada rozbudowaną sieć dystrybucji. Wyznając kluczowe dla firmy wartości: zrównoważony rozwój, jakość i przywództwo, ArcelorMittal prowadzi swoją działalność w sposób odpowiedzialny, dbając o zdrowie, bezpieczeństwo i dobrobyt pracowników oraz kontrahentów firmy, a także troszczy się o społeczności lokalne, wśród których działa. Stal jest dla ArcelorMittal materiałem życia, jako że z niego tworzone są podstawy współczesnego świata: od linii kolejowych, przez samochody, po pralki. Firma stale poszukuje nowych rozwiązań technologicznych i rozwiązań koncepcyjnych, dzięki którym produkty i komponenty, używane na co dzień są coraz bardziej energooszczędne. ArcelorMittal jest jednym z pięciu największych producentów rudy żelaza oraz węgla metalurgicznego, a działalność górnicza stanowi istotną część strategii wzrostu firmy. Posiadając zróżnicowane pod względem geograficznym złoża rudy żelaza oraz węgla, firma jest strategicznym dostawcą zarówno dla własnej sieci hut stali, jak i dla rynku zewnętrznego. Pomimo, że huty ArcelorMittal są kluczowymi klientami, to jednak popyt na rynku zewnętrznym wzrasta wraz z rozwojem firmy. W 2020 roku obroty ArcelorMittal sięgnęły 53,3 miliarda dolarów, a produkcja stali surowej w zakładach firmy wyniosła 71,5 miliona ton, zaś produkcja rudy żelaza osiągnęła poziom 58 milionów ton. ArcelorMittal jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku (pod symbolem MT), Amsterdamie (MT), Paryżu (MT), Luksemburgu (MT) oraz hiszpańskich indeksach w Barcelonie, Bilbao, Madrycie i Walencji (MTS).

Więcej informacji o ArcelorMittal można znaleźć na stronie: www.arcelormittal.com

Specjalista Elektryk, Kraków