Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgadzam się na przetwarzanie przez DB Energy SA danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
DB ENERGY SA

Specjalista elektryk w dziale audytów

DB ENERGY SAO firmie

aleja Armii Krajowej 45

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie bilansów elektrycznych

  • uczestnictwo w wykonywaniu pomiarów przemysłowych

  • analiza efektywności energetycznej maszyn i urządzeń elektrycznych

  • opracowanie danych pomiarowych

  • wyszukiwanie rozwiązań energooszczędnych

  • sporządzanie raportów w zakresie efektywności energetycznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • umiejętność czytania i analizowania schematów technicznych

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • wiedza z zakresu matematyki i fizyki

  • samodzielność w zdobywaniu nowej wiedzy i chęć jej poszerzania

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat. B

  • obsługa MS Word i MS Excel w stopniu średnio zaawansowanym

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Mile widziane

  • wiedza teoretyczna na temat:

  • zasad działania maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle

  • sposobów wyznaczania efektywności energetycznej maszyn i urządzeń elektrycznych lub energetycznych stosowanych w przemyśle

  • sposobów regulacji maszyn i urządzeń elektrycznych lub energetycznych

  • elektrotechniki (sposoby realizacji zasilania zakładów przemysłowych, zabezpieczenia, kompensacja mocy biernej, itp.)

  • świadectwo kwalifikacji w zakresie eksploatacji grupa I, II lub III (uprawnienia kontrolno-pomiarowe będą dodatkową zaletą)

To oferujemy

  • szkolenia

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • duże możliwości rozwoju zawodowego

  • praca w młodym zespole

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • dofinansowaną prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowany pakiet multisport

co to?