Oferta pracy

Specjalista Employer Branding

NCBR+ sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Nowogrodzka 50

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy wśród pracowników i kandydatów,

  • organizowanie i uczestnictwo w wydarzeniach employer brandingowych wewnętrznych oraz zewnętrznych (m.in. dzień integracyjny, warsztaty, targi pracy itp.),

  • tworzenie materiałów informacyjnych oraz promocyjnych,

  • współprowadzenie profili organizacji w social mediach w tym: promowanie ofert pracy oraz wydarzeń employer brandingowych

  • współpraca z innymi działami w firmie, w tym ścisła współpraca z komunikacją wewnętrzną oraz z zespołem komunikacji i marketingu strategicznego,

  • poszukiwanie nowych trendów, narzędzi, kanałów komunikacji oraz monitorowanie rynku w obszarze employer brandingu,

  • organizowanie i koordynowanie akcji CSR,

  • możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach z obszaru HR.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy, w obszarze Employer Brandingu,

  • umiejętność pracy przy kilku projektach jednocześnie oraz zarządzania priorytetami,

  • doświadczenie w zarządzaniu profilami firmowymi w mediach społecznościowych,

  • lekkie pióro, umiejętność tworzenia interesujących i angażujących treści,

  • znajomość najnowszych trendów Employer Brandingu i umiejętność ich praktycznego wykorzystania,

  • dokładność, sumienność i umiejętność analitycznego myślenia,

  • kreatywność, terminowość, dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

  • znajomość procesów HR.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • system kafeteryjny

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością spełniających wymagania rekrutacyjne.

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie kandydatów z Ukrainy spełniających wymagania formalne.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wiesz, jak działa unikatowa poduszka ratunkowa, wykorzystywana podczas zagrożenia lawinowego? Albo bioniczne protezy ręki? Jak można angażować druk 3D, robotykę oraz metodologię STEAM do kreowania nowoczesnej edukacji? To tylko kilka z projektów, które wspieramy na co dzień w Grupie NCBR. Dołącz do jedynej takiej organizacji dofinansowującej innowacje w Polsce. Weź udział w unikatowej pracy nad rozwojem konkurencyjności polskiej gospodarki.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za współtworzenie i wdrażanie strategii employer brandingowej w organizacji.

Przewiń do profilu firmy