Specjalista Ewidencji Papierów Wartościowych

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SAO firmie

Rekrutacja zdalna

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA

Marszałkowska 78

Warszawa

Specjalista
Ewidencji Papierów WartościowychNumer ref.: Numer referencyjny: SEPW

Opis stanowiska:

  • Ewidencja papierów wartościowych
  • Obsługa rozliczeń transakcji na papierach wartościowych, w tym transakcji w ramach rynku niepublicznego
  • Prowadzenie i obsługa depozytu papierów wartościowych
  • Realizacja innych operacji związanych z papierami wartościowymi
  • Ewidencja księgowa dokumentów

Wymagania:

  • Tytuł specjalisty ewidencji PW
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość programów maklerskich (w szczególności Maestro), pakietu MS Office
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy
  • Dokładność, skrupulatność i komunikatywność
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Mile widziana znajomość zagadnień finansowo-księgowych i przepisów z zakresu rachunkowości

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie wydatków na kulturę i rozrywkę, firmowe eventy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego: udział w szkoleniach, konferencjach, seminariach, dofinansowanie nauki języka angielskiego, dostęp do firmowej biblioteki
  • Przyjazną atmosferę pracy w miłym, zaangażowanym zespole
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy