Oferta pracy

Specjalista Facebook Ads/ LinkedIn Ads

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa o pracę
6 50010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Opoczno

    Opoczno, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

AdWise to marka wchodząca w skład Grupy Wise. Dynamicznie rozwijamy usługę marketingu B2B, wspierając klientów w budowaniu procesów i skutecznych lejków marketingowych.

Duży odzew z rynku i fajne projekty zadecydowały o dalszej rozbudowie zespołu. Szukamy osoby, która razem z nami pokazywać będzie nową jakość. Poszukujemy do naszego zespołu nietuzinkową osobę, która będzie tworzyć efektywne i kreatywne kampanie.

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie płatnych kampanii na kanałach Social Media (Facebook,Linkedin).

  • Nadzorowanie powierzonego budżetu

  • Kontakt z Klientem w zakresie prowadzonych kampanii (jeśli jest potrzeba).

  • Opracowywanie raportów z kampanii

  • A/B testing materiałów reklamowych (grafika, copy, landing page) oraz metod targetowania i zarządzania stawkami

  • Obsługa i konfiguracja narzędzi analitycznych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy w samodzielnym planowaniu i zakupie kampanii zasięgowych oraz performance’owych na Facebooku + Instagramie, Linkedinie

  • Wysokie umiejętności analityczne i optymalizacyjne w kontekście działań performance.

  • Biegle znajomość Excelu i/lub Google Sheets

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym komunikować się z zagranicznymi partnerami

  • Znajomość Google Analyticsa. Facebook Ads Manager, Google Tag Manager

  • Otwartość na naukę prowadzenia kampanii w innych touchpointach digital

  • Doświadczenie w branży B2B oraz w tworzeniu kampanii zagranicznych

Pracodawca oferuje

  • Rozwój! Wiemy, że wszyscy to piszą, ale w firmie konsultingowej będziesz mógł czerpać garściami od naszych ekspertów sprzedaży i marketingu, poznasz, co znaczy prawdziwy rozwój

  • Dużą samodzielność w codziennych działaniach i elastyczny (zadaniowy!) system pracy

  • Współtworzenie kameralnej firmy w ciekawej i bardzo rozwojowej branży

  • Komputer i telefon z ugryzionym jabłkiem oraz nowoczesne stanowisko z dodatkowym monitorem

  • Biuro w centrum Gliwic z przepyszną kawą

  • Bardzo otwarte i bezpośrednie relacje z szefem ;)

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

Rekrutacja

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, wideo rozmowy kwalifikacyjnej, drugiej rozmowy z elementami Assessment Center. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.