Oferta pracy

Specjalista Facebook Ads

HomebookO firmie

  • Jaworska 13, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Homebook

Jaworska 13

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • całościowe przygotowywanie reklam od strony treści i kreacji,

  • samodzielne planowanie, tworzenie i optymalizacja kampanii efektywnościowych w oparciu o wyznaczone KPI,

  • przygotowywanie raportów i analiz z prowadzonych działań,

  • wspieranie zespołu w innych działaniach z zakresu marketingu internetowego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu i optymalizacji kampanii internetowych (Facebook Ads) oraz w realizacji kampanii sprzedażowych (e-commerce),

  • nastawienie na pracę z danymi, analizę i wyciąganie wniosków,

  • samodzielność w działaniu połączona z umiejętnością pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy i branie odpowiedzialności za swoje decyzje

  • bardzo dobra znajomość Google Analytics i programu Excel,

  • innowacyjność i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań,

  • ogromne poczucie humoru (warunek konieczny :)).

To oferujemy

  • swobodę we wdrażaniu i testowaniu swoich pomysłów,

  • pracę w zespole z ludźmi otwartymi na Twoje pomysły i chętnie dzielącymi się swoją wiedzą,

  • szkolenia czy konferencje - nie ma problemu!,

  • możliwość wymiany wiedzą z innymi spółkami e-commerce z grupy Wirtualna Polska Holding,

  • dbamy o naszych pracowników oferując dostęp do bezpłatnej prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie,

  • udostępniamy firmową biblioteczkę, kindle a nawet hulajnogi elektryczne,

  • mieścimy się blisko centrum, w nowoczesnym biurowcu przy Jaworskiej 13 we Wrocławiu (choć chwilowo pracujemy zdalnie).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Homebook

Tworzymy Homebook.pl - serwis dla każdego, kto ceni sobie design w świetnym stylu. Znajdziesz tu miliony pomysłów i inspiracji, aranżacje wnętrz w każdym stylu i porady ekspertów. Pod jednym adresem zgromadziliśmy ofertę sklepów i marek wnętrzarskich.

Jesteśmy częścią Wirtualnej Polski Holding, a na co dzień, w ramach jednego teamu współtworzymy 3 serwisy: Homebook.pl, Extradom.pl i Totalmoney.pl – największe serwisy e-commerce w Polsce.

Współpracujemy z największymi markami z kategorii wyposażenia wnętrz.

Do zespołu Social Media - szukamy fajnego człowieka, a przy okazji świetnego Specjalisty ds. Facebook Ads, który(a) swoimi kompetencjami, osobowością i świeżym spojrzeniem wzbogaci nasz wrocławski team.

Przewiń do profilu firmy