Oferta pracy

Specjalista fakturowania

CIECH VITRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Iłowa

    Iłowa, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • • wystawianie dokumentów sprzedaży: faktur sprzedaży, korygujących zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi oraz wewnętrznymi wytycznymi

  • • wystawianie dokumentów WZ,MM, not obciążeniowych

  • • aktualizowanie obowiązujących cenników oferowanych przez spółkę

  • współpraca z firmami spedycyjnymi obsługującymi spółkę

  • • awizacja planowanych dostaw towaru do klientów

  • • prowadzenie ewidencji wysyłek i sporządzanie raportów

  • • kontakt z klientami w sprawach związanych z fakturami i płatnościami

  • • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • • wsparcie administracyjne działu sprzedaży

Nasze wymagania

  • • wykształcenie średnie (mile widziane ekonomiczne)

  • • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta

  • • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • • komunikatywność oraz dobra organizacja czasu pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży

  • obsługa programu Comarch

To oferujemy

  • • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • • rozwój kompetencji językowych: kursy języka angielskiego i niemieckiego online

  • • szkolenia podnoszące twoje kwalifikacje

  • • pracę w dobrej atmosferze, z wyjątkowymi ludźmi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Prześlij CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna

4

Decyzja

CIECH VITRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, żywice, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Przewiń do profilu firmy