Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista finansowo-księgowy

Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w SzczecinieO firmie

  • Potulicka 16, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie

Potulicka 16

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca ewidencja i windykacja należności,

  • księgowanie dokumentów oraz praca na zapisach księgowych,

  • sporządzanie raportów i zestawień w oparciu o dokumentację księgową i płacową,

  • uczestnictwo w zamknięciu miesiąca/roku oraz w sporządzaniu deklaracji podatkowych,

  • wystawianie faktur oraz innych dokumentów księgowych,

  • obsługa finansowa projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w dziale finansowym lub księgowym,

  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz zagadnień podatkowych,

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • samodzielność, sumienność i dokładność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra komunikacja interpersonalna,

Mile widziane

  • DODATKOWY ATUT: znajomość systemu Comarch ERP Optima w zakresie księgowym,

  • DODATKOWY ATUT: doświadczenie w obsłudze finansowej projektów europejskich.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • stabilne zatrudnienie w uczelni wyższej o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stały rozwój zawodowy i osobisty,

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,

  • pracę w młodym i przyjaznym zespole.

Data zatrudnienia

Marzec 2021