Specjalista finansowo-księgowy

T-MobileO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Halo? Czy to…
Specjalista
finansowo - księgowy?

T-Mobile to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy, eksperymentujemy i próbujemy!

Ty też? Nie zwlekaj i zaaplikuj już dziś!

Razem z nami będziesz:

  • Odpowiadał/a za właściwe stosowanie standardów IFRS16, IAS16, IAS36 i IAS 38
  • Brał/a udział w projektach (w tym międzynarodowych) mających na celu zapewnienie poprawności ksiąg oraz usprawnianie procesów księgowych
  • Odpowiadał/a za nadzór nad zapewnieniem poprawnej ewidencji księgowej w obszarze majątku trwałego i obrotowego
  • Analizował/a umowy, transakcje i odpowiadał za ich klasyfikacje w ujęciu księgowym zgodnie z MSSF
  • Współpracował/a z shared service w zakresie majątku trwałego

Nawiążemy łączność, jeśli…

  • Posiadasz wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości
  • Masz doświadczenie w obszarze księgowości, audytu
  • Znasz procesy majątku trwałego poparte doświadczeniem z systemem SAP
  • Posiadasz doświadczenie w projektach w obszarze księgowości i lub finansów
  • Bardzo dobrze znasz (potwierdzone w praktyce) standardy IFRS16, IAS16, IAS36 i IAS 38
  • Posiadasz umiejętności analityczne, umiejętność pisania zwięzłych i rzeczowych raportów, współpracy w zespole oraz przekonywania
  • Umiesz budować relacje i pracować nad kilkoma projektami jednocześnie
  • Bardzo dobrze organizujesz pracę, jesteś samodzielny w działaniu, sumienny i dokładny
  • Biegle obsługujesz komputer (środowisko Windows, pakiet MS Office – Word, Excel, Power Point)
  • Bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i w piśmie

Praca w T-Mobile to nie tylko obowiązki. Uwielbiamy się łączyć i… dzielić tym co mamy najlepsze:

  • Bezpłatny parking dla każdego ;-)
  • Dodatkowy dzień urlopu z okazji urodzin lub imienin
  • Bogaty pakiet benefitów, który urozmaici Twój wolny czas
  • Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy