Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier konstruktor systemów ultradźwiękowych

Sieć Badawcza Łukasiewicz- Instytut Tele- i RadiotechnicznyO firmie

  • Ratuszowa 11
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Sieć Badawcza Łukasiewicz- Instytut Tele- i Radiotechniczny

Ratuszowa 11

Warszawa

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Tele- i Radiotechniczny prowadzi kompleksowe i interdyscyplinarne badania naukowe oraz prace rozwojowe nad wysoko rozwiniętymi technologiami i innowacjami, szczególnie w zakresie systemów teleinformatycznych, elektroniki, montażu elektronicznego oraz rozwiązań dla Przemysłu 4.0.

Pracujemy dla biznesu oraz wspieramy rozwój polskiej gospodarki. W 2019 roku przekształciliśmy się w Instytut Sieci Badawczej Łukasiewicz, w której pracujemy na zasadach grup badawczych. Jako jedna z nielicznych jednostek zakwalifikowaliśmy się do wszystkich czterech grup: Inteligentna i czysta mobilność, Transformacja cyfrowa, Zdrowie oraz Zrównoważona gospodarka i energia, co dowodzi naszej różnorodności i wszechstronności. Działania te prowadzimy w wyspecjalizowanych Centrach, które skupiają ekspertów w swoich dziedzinach. Wdrożyliśmy oraz ciągle doskonalimy System Zarządzania Jakością, zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015-10.

Nr ref.: Ł-ITR/NP/5/2021

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Liczba stanowisk pracy:  1

Wymiar etatu czasu pracy: pełny etat

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Opracowywanie koncepcji i projektowanie przetworników ultradźwiękowych typu sandwich, falowodów ultradźwiękowych oraz sonotrod
  • Modernizacja i rozwój dotychczasowo oferowanych elementów i urządzeń
  • Przygotowanie dokumentacji wykonawczej i montażowej
  • Współpraca z wewnętrznym warsztatem mechanicznym oraz firmami zewnętrznymi
  • Nadzór nad montażem i uruchomieniem projektowanych urządzeń
  • Uruchamianie i testowanie prototypów projektowanych urządzeń
  • Kompleksowy nadzór nad projektami i ich realizacją

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – fizyka, mechanika
  • Biegła znajomość oprogramowania ANSYS
  • Znajomość oprogramowania SolidWorks
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w opracowywaniu i analizie elementów falowych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane :

  • Doświadczenie w projektowaniu urządzeń ultradźwiękowych
  • Znajomość oprogramowania Autodesk Inventor
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego
  • pracę w młodym, dynamicznym i doświadczonym zespole
  • benefity pozapłacowe (możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie oraz z prywatnej opieki medycznej)
  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do „wczasów”, karty podarunkowe z okazji świąt)
  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne